So erreichen Sie uns:

Gebührenfreie Rufnummer

Österreich, Tschechien, Frankreich, Deutschland, Italien, Polen, Spanien, Schweiz, Türkei und Großbritannien
00 800 624 367 23
+ 800 MAGFORCE
Vereinigte Staaten, Kanada, Guam, Puerto Rico und US-Jungferninseln
00 844 833 9623
Rufnummern weitere Länder
Nachricht schreiben
How to reach us:

Toll-free phone number

Austria, Czech Republic, France, Germany, Italy, Poland, Spain, Switzerland, Turkey and Great Britain
00 800 624 367 23
+ 800 MAGFORCE
United States, Canada, Guam, Puerto Rico and US Virgin Islands
00 844 833 9623
Phone numbers for other countries
Write a message

„Я звільнений і невимовно щасливий, що мені добре.

М. Добровольський, Пацієнт

„Я звільнений і невимовно щасливий, що мені добре.“

М. Добровольський, Пацієнт

Подробиці, що стосуються терапії NanoTherm®

Залежно від рішення нейрохірурга, рідина NanoTherm®, яка містить магнітні наночастинки, вводиться в пухлину або наноситься на стінку резекційної порожнини під час резекції пухлини.Частинки, що містять оксид заліза активуються в пристрої NanoActivator® під час шести одногодинних сеансів, шляхом накладення на розташованого назовні змінного магнітного поля, яке швидко міняється і генерує тепло. В результаті цього, ракові клітини руйнуються або стають більш чутливими до подальших метод лікування, таких як радіотерапія і/або хіміотерапія. Завдяки цьому ефективність додаткових сеансів терапії помітно зростає, в той час як тканини, що оточують пухлину, залишаються неушкоджеими.
швидко змінюється магнітне поле, яке генерує тепло. Це або знищує пухлинні клітини, або їх сенсибілізує до додаткових підходів до лікування, таких як променева терапія та / або хіміотерапія. Ефективність цих додаткових методів лікування значно покращується, в той же час, охоплюються навколишні тканини.

Курс лікування

Перед початком терапії NanoTherm® слід визначити чи предмети, що знаходяться в організмі та які містять метал (металеві пломби, штучні суглоби, гвинти і т. п.), що розташовані на відстані до 40 см від пухлини, вимагають видалення. Якщо вони не будуть видалені, то нагріються під час лікування. Лікар, який веде лікування обговорить з пацієнтом подальші кроки. Правильне лікування пухлини за допомогою терапії NanoTherm® поділяється на три етапи:

1.
Аналіз пухлини

На початку, пухлина вимірюється методом візуалізації, наприклад за допомогою комп'ютерної томографії (КТ), магнітно-резонансної томографії (МРТ) або методом ПЕТ. Завдяки цьому можна оптимально запланувати величину дози і місце введення наночастинок.

2.
Введення наночастинок в пухлину

Лікар вводить або застосовує рідину NanoTherm® саме в цьому місці, де вимагається. Під час першого сеансу в приладі NanoActivator® лікар розміщує доступ у вигляді катетера, який дозволить на пряму вимірювати температуру і контролювати зону лікування.

3.
Декілька сесій лікування у змінному магнітному полі

NanoActivator® - це спеціально розроблений медичний пристрій, який генерує змінне магнітне поле, яке активує наночастинки і тим самим спричиняє отримання бажаної температури. Протягом трьох тижнів пацієнт проходить шість одногодинних сеансів. Присутність супроводжуючої особи вітається.

Досвід пацієнта

Результати лікування Від 2011 року MagForce AG має європейський сертифікат CE ("European Certification") і тим самим офіційне схвалення лікування NanoTherm® у лікуванні пухлин головного мозку в Німеччині та в усіх країнах членах Європейського Союзу. Ефективність терапії NanoTherm® була клінічно досліджена вже у близько 90 пацієнтів з пухлинами головного мозку а також піонерських дослідженнях у близько 80 пацієнтів з раком підшлункової залози, простати, грудей і стравоходу.

Досвід пацієнта

Від офіційного затвердження у 2011 році, пацієнти з пухлинами головного мозку ефективно лікуються за допомогою терапії NanoTherm®. Один пацієнти з пухлинами головного мозку ефективно лікуються за допомогою терапії NanoTherm®

 

Матеуш Добровольські

Пацієнт з пухлиною головного мозку

Матеуш Добровольські, родом з Польщі, отримав діагноз пухлина головного мозку перед досягненням 30 літнього віку. Після цього була проведена операція і додаткові спроби лікування. У 2016 році Матеуш лікувався у Берліні за допомогою лікування NanoTherm® з приголомшливим успіхом. Через півтора року він повернувся на контрольний візит і зустрівся з MagForce, щоб дати інтерв'ю і розповісти про свій особистий досвід пов'язаний з лікуванням.

БІЛЬШЕ

Контакт до центру лікування

З метою отримання детальної інформації, що стосується центру лікування, звертайтесь по телефону на безкоштовний номер 0800 - 66 46 46 1 ( поза Німеччиною: 49 30 - 30 83 80 - 72) ) або вислати мейл на адресу:

Часті запитання

Після підтвердження діагнозу пухлини та введення наночастинок, що містять феррофлюїди NanoTherm®, починається відповідне лікування пацієнта в пристрої NanoActivator®, що полягає на шести одногодинних сеансах. Частинки, що містять оксид заліза, вводяться через змінне магнітне поле в вібрації, які допомагають досягти бажаного терапевтичного ефекту. Як правило, сеанси проходять двічі на тиждень протягом трьох тижнів.

Слід пам'ятати, що може бути необхідним видалення металевих предметів розташованих поблизу пухлини (нп. зубні пломби, зубні коронки, імплантати, штучні суглоби) або замінити їх альтернативою з штучного матеріалу. Чому? Всі метали, розташовані до 40 см навколо пухлини, також можуть розігріватися в змінному магнітному полі.
Слід пам'ятати, що поблизу пухлини може бути необхідно видалити металеві предмети, (наприклад зубні пломби, коронки, імплантати, штучні суглоби) або замінити їх елементами з штучного матеріалу.

В основному, сеанс в змінному магнітному полі майже повністю позбавлений болю і дискомфорту. NanoActivator® не викликає клаустрофобії, яка може виникати при комп'ютерній томографії (КТ) або магнітно-резонансній томографії (МРТ). Пацієнт лежить зручно на ліжку, яке забезпечує йому індивідуальний комфорт.

У минулому під час лікування повідомлялося про такі небажані побічні ефекти різного рівня інтенсивності

Часто (1 до 10 з 100 пацієнтів, що проходять терапію):

Основними небажаними побічними ефектами, які спостерігалися під час і/або після лікування з використанням NanoActivator® були потовиділення, загальне відчуття теплоти і невелике зростання температури тіла до 38°C в області охопленій процедурою, прискорений пуль [тахікардія], головний біль або підвищення кров'яного тиску.

Рідко (1 до 10 з 10 000 пацієнтів, що проходять терапію):

У деяких пацієнтів спостерігається під час лікування судоми та розлади рухових функцій. судоми та розлади рухових функцій. Крім того, у частини пацієнтів спостерігалось підвищення температури тіла до понад 38ºC та зниження артеріального тиску (гіпотензія).

Не спостерігається жодних алергічних реакцій у попередніх клінічних дослідженнях.

Складові елементи лікування NanoTherm®, NanoPlan® і NanoActivator® володіють сертифікатом CE для медичних препаратів для лікування пухлин головного мозку у всьому ЄС. Лікування NanoTherm® доступне для пацієнтів з Німеччини і закордону у деяких лікарнях в Німеччині. У 2019 році буде ідкрито терапевтичний центр в Любліні, в Польщі. Незабаром відкриються ще терапевтичні центри в Італії та інших європейських країнах.

Відкрито терапевтичний центр в Любліні, в Польщі. Незабаром відкриються ще терапевтичні центри в Італії та інших європейських країнах.

метою отримання детальної інформації звертайтеся за телефоном для пацієнтів на безкоштовний номер 0800 - 66 46 46 1 1 (поза межами Німеччини: 49 30 - 30 83 80 - 72) або до свого лікаря. Можна також зв'язатися з нами, надіславши мейл на адресу patient-info@magforce.com kontaktieren.

Звичайно, всі питання будуть розглядатися конфіденційно та підлягатимуть лікарській таємниці.